Burada aklınıza takılan bir çok şeyin bir cevabı var. Bakmak ister misiniz?

Eğitimler neden online?

Çünkü gelecek onlinede! iSertifika™ sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına , mekanına, tekrar tekrar ulaşabliir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle, ulaşılabilirliği oldukça yüksektir. 

ÜCRETSİZ - Dijital Kayıtlı Sertifika nedir?

AKADEMAS tarafından onaylı kayıtlı dijital sertifika, dijital ortamda sunulan elektronik sertifika hizmetidir. Aldığınız eğitime ait tüm dersleri bitirdikten sonra yapılan sertifika sınavından en az %50 ve üzeri puan aldığınızda, AKADEMAS onaylı kayıtlı dijital sertifikanız anında üretilir. Kayıtlı dijital sertifikanız yalnızca size özel benzersiz numara ve link içerecek şekilde sınavı başarıyla geçtikten sonra 10 yıl süreyle geçerli olmak üzere anında düzenlenir. Size özel kayıtlı dijital sertifika numaranızı/linkinizi özgeçmişinize yazabilir veya ilgili kurumlara iletebilirsiniz. İşverenler sistemimize dahil network kuruluşlardan veya sitemizdeki sorgu kısmından doğrulama işlemini yapabilir.dijitalsertifika

Dijital Kayıtlı Sertifika hizmeti ÜCRETSİZDİR.

249,90 TL - Elektronik Kayıtlı Sertifika nedir?

AKADEMAS tarafından onaylı kayıtlı e-sertifika, üzerinde eğitim sorumlusu imzası, kurum yetkilisi imzası, kayıtlı sertifika numarası, karekod içeren adobe PDF formatında elektronik bir sertifikadır. Kayıtlı e-sertifikanız yalnızca size özel benzersiz kayıtlı dijital belge numarası içerecek şekilde düzenlenir ve tarafınıza e-posta yoluyla gönderilir. Dilerseniz size özel kayıtlı e-sertifikanızı ilgili kurumlara  iletebilir, dilerseniz yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

e-sertifika  ücreti 249,90 TL dir.

499,90 TL - Hologramlı Kayıtlı Sertifika nedir?

Aldığınız eğitime ait tüm dersleri bitirdikten sonra yapılan sertifika sınavından en az %50 ve üzeri puan aldığınızda, AKADEMAS onaylı kayıtlı dijital sertifikanız anında üretilir. Devamında fiziksel kayıtlı sertifika talebinde bulunabilirsiniz. Kayıtlı sertifikanız yalnızca size özel kayıtlı sertifika numarası içerecek şekilde düzenlenir. Dilerseniz size özel kayıtlı sertifika linkinizi/numaranızı özgeçmişinize yazabilir veya ilgili kurumlara iletebilirsiniz. Kayıtlı sertifika üzerinde eğitim sorumlusu imzası, kurum yetkilisi imzası, kayıtlı belge numarası, karekod ve hologramlı güvenlik mühürü içeren fiziksel sertifikadır. Hologramlı sertifikalarımız sahteciliğe karşı önlem amaçlı olarak, Uluslararası Hologram Üreticileri Birliği (İHMA) tarafından kayıt altına alınarak dünya çapında tescil edilmiştir.

Hologramlı sertifika 499,90 TL dir. Kargo ücretsizdir. 

Eğitimlere tabletimden yada telefonumdan katılabilir miyim?

Elbette. Akıllı telefonunuzdan tabletinizden sisteme girebilirsiniz. %100 uyumludur. 

Siteniz güvenli mi?

iSertifika™ web sitesindeki üyelik bilgileriniz herhangi kişi ve kuruluş ile paylaşılmaz. Gerek üye olma işlemleri, gerek kredi kartı işlemleri vs. tüm aşamalar GeoTrust ile yapılan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır. Kredi kartı bilgileri hiç bir surette kayıt altına alınmaz. Gönül rahatlığı ile tüm işlemleriniz  yapabilirsiniz.

Destek alabilir miyim?

Yeter ki isteyin 🙂 İletişim kısmından her türlü destek araçlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili derslerin alt kısmındaki “soru/cevap” kısmından da yazabilirsiniz.

Kredi kartına taksit seçeneği var mı?

Evet, bir çok kredi kartına 3 / 6 / 9 taksit yapılmaktadır.

Bankadan Havale, EFT yapabilir miyim?

Evet, dilerseniz bankadan havale yada EFT yöntemiyle sipariş verebilirsiniz.

Eğitimleri almak için ne yapmalıyım?

Satın almak istediğiniz eğitimlerin üzerindeyken “Eğitime Katıl” butonunu tıklayarak  satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz tüm eğitimleri işaretledikten sonra, sayfanın altındaki “Satın Al” butonunu kullanarak kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Satın alma işlemi kredi kartı, BKM Express veya banka havalesi/EFT ile yapılmaktadır. iSertifika™ da kredi kartına dair tüm bilgiler, GeoTrust ile yapılan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır. Kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmamaktadır.

İndirim koduyla eğitim almak için ne yapmalıyım?

Almak istediğiniz eğitimlerin üzerindeyken “Eğitime Katıl” butonunu tıklamanız halinde ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Ödeme sayfasının üst kısmında “Kuponunuz var mı?” yazan yere hediye kodunuzu/indirim kodunuzu yazıp “Kuponu uygula” kısmına tıklamanız halinde sepet tutarınız güncellenecektir. Üyeliğinize ait gerekli formları doldurduktan sonra aşağıdaki “Siparişi onayla” butonuna tıklayarak siparişi tamamlayabilirsiniz. iSertifika™ da tüm bilgiler, GeoTrust ile yapılan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır.

Satın aldığım eğitime nasıl ulaşabilirim?

Profilim sayfasında iken sağ tarafında aldığınız tüm eğitimler mevcuttur.

Eğitimleri ne kadar sürede tamamlayabilirim?

Satın aldığınız online eğitimlerin  kullanım süresi 10 gündür. Fakat bu süre tamamen size bağlıdır. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri 2-3 saat içerisinde, bazılarını da 2-3 gün içerisinde tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız eğitimin kalan kapanma süresi “Profilim” sayfasında görülebilir.

Aynı anda birden fazla eğitim satın alabilir miyim?

Evet, ilgili dersleri “Sepete Ekle” yada “Eğitime Katıl” butonuna tıklayarak istediğiniz kadar eğitim alabilirsiniz. Sayfanın en altında işaretlediğiniz eğitimlerin toplam tutarı yer alır. “Eğitime Katıl” butonunu tıkladığınızda ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Sınav nasıl yapılıyor?

Online eğitimler kapsamında başarınızı ölçmek amacıyla ortalama 10 sorudan oluşan çoktan seçmeli sorulardan oluşan çevrimiçi bir sınav yapılacaktır. Eğitim sonunda yapılan sınavdan en az %50 başarı almanız halinde, kişiye özel KAYITLI DİJİTAL SERTİFİKA anında üretilecektir.  

Sertifikalar bana ne kazandırır?

“Aslolan bilgidir. Bilgiyi ispatlayan ise belgedir.” Günümüzde bir çok kurum yada kuruluş  işe alım öncesinde sertifika talebinde bulunur. Sertifikalar sizin o konuda bilgili olduğunuzu gösteren önemli resmi belgelerden biridir. Almış olduğunuz eğitime ait bilginizin yetkinliğini ispatlar niteliktedir. Kariyerinize ve hayatınıza artı değer katmak için bilginizin gücünden, özgeçmişinizi güçlendirmek için belgenizin gücünden faydalanmanız gerekir.

Sertifikamı nasıl teslim alırım?

Sınavı başarıyla tamamladıktan sonra ilgili eğitimin üzerinde “Kayıtlı Sertifikam” butonu oluşur, bu link üzerinde kayıtlı sertifika bilgileriniz yer alır ve ayrıca size özel olarak “Sertifikamı istiyorum” butonu oluşur. Bu buton üzerinden sertifika talebinde bulunabilirsiniz. Sertifika siparişiniz ortalama 7 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta yolu ile haberdar edileceksiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra; Profilim – Siparişlerim bölümünden kargo durumunu kontrol edebilirsiniz.

Sertifikaların geçerliliği nasıldır?

Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları AKADEMAS işbirliği ile hazırlanmıştır. AKADEMAS, çeşitli düzeyde akademisyenlerin eğitsel içerik ve destekleriyle kendini geliştiren bir kuruluştur. Yurtdışı ofislerden (İngiltere, Kıbrıs) aldığınız yüzyüze özel eğitimler ise Europass sertifika ekleri ile birlikle Uluslararası Geçerliliğe sahiptir.

Europass nedir?

Yeterliliklerin aday ülkeler dâhil AB’de açıkça ve kolayca anlaşılmasını sağlamak ve bu sayede mezunların ve öğrencilerin istihdamını ve hareketliliğini arttırmak amacıyla Avrupa Parlamentosunun ve Konseyin yeterlilikler için tek bir saydamlık çerçevesi konusundaki 15 Aralık 2004 tarihli 2241/2004/EC sayılı Kararı ile EUROPASS (Avrupa Pasaportu) oluşturulmuştur. Europass dokümanları, Avrupa Birliği düzeyinde bir eğitim programına girmek isteyen veya iş arayan Avrupa vatandaşlarının gönüllü kullanımına açık ve sahip oldukları niteliklerini ve yeterliliklerini daha iyi göstermelerinde yardımcı olmak amaçlı yetkinlik ve yeterliliklerde şeffaflığı sağlayan bir dokümanlar klasörüdür.

Europass beş belgeden oluşur:

  • Kendinizin doldurabileceğiniz iki belge (Europass öz geçmiş (CV) ve Europass Dil Pasaportu);
  • Yetkili kurumlar tarafından doldurulan ve verilen diğer üç belge (Europass Sertifika Eki, Europass Diploma Eki ve Europass Hareketlilik).

Daha fazla bilgiye europass merkezinden ulaşabilirsiniz. ⇒Europass 

“Bilgi insanı kuşkudan, iyilik acı çekmekten, kararlı olmak da korkudan kurtarır.”

Konfüçyüs

geotrust