ÜCRETSİZ - Dijital Sertifika nedir? - ÜCRETSİZ

AKADEMAS tarafından onaylı kayıtlı dijital sertifika, bir elektronik sertifika kaydıdır. Aldığınız eğitime ait tüm dersleri bitirdikten sonra yapılan sertifika sınavından en az %50 ve üzeri puan aldığınızda, AKADEMAS onaylı kayıtlı dijital sertifikanız anında üretilir. Kayıtlı dijital sertifikanız yalnızca size özel benzersiz numara ve link içerecek şekilde sınavı başarıyla geçtikten sonra 10 yıl süreyle geçerli olmak üzere anında düzenlenir.  Size özel kayıtlı dijital sertifika numaranızı/linkinizi özgeçmişinize yazabilir veya ilgili kurumlara iletebilirsiniz. İşverenler sistemimize dahil network kuruluşlardan veya sitemizdeki sorgu kısmından doğrulama işlemini yapabilir.

Dijital Kayıtlı Sertifika hizmetimiz ÜCRETSİZDİR. Bu hizmet eğitime dahildir.

499,90 TL - Hologramlı Sertifika nedir?

AKADEMAS tarafından onaylı hologramlı kayıtlı sertifika, üzerinde eğitim sorumlusu imzası, kurum yetkilisi imzası, kayıtlı sertifika numarası, karekod ve hologramlı güvenlik mühürü içeren fiziksel bir sertifikadır. Hologramlı sertifikalarımız sahteciliğe karşı önlem amaçlı olarak, Uluslararası Hologram Üreticileri Birliği (İHMA) tarafından kayıt altına alınarak dünya çapında tescil edilmiştir. Kayıtlı sertifikanız yalnızca size özel benzersiz kayıtlı dijital belge numarası içerecek şekilde düzenlenir. Dilerseniz size özel kayıtlı sertifika linkinizi/numaranızı özgeçmişinize yazabilir veya ilgili kurumlara iletebilirsiniz.

Hologramlı sertifika 499,90 TL dir.  Kargo ücretsizdir !

 

249,90 TL - Elektronik Sertifika nedir?

AKADEMAS tarafından onaylı kayıtlı elektronik sertifika, üzerinde eğitim sorumlusu imzası, kurum yetkilisi imzası, kayıtlı sertifika numarası, karekod içeren adobe PDF formatında elektronik bir sertifikadır. Kayıtlı e-sertifikanız yalnızca size özel benzersiz kayıtlı dijital belge numarası içerecek şekilde düzenlenir ve tarafınıza e-posta yoluyla gönderilir. Dilerseniz size özel kayıtlı e-sertifikanızı ilgili kurumlara  iletebilir, dilerseniz yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Türkiye dışındaki katılımcılarımıza bu sertifika türünü özellikle önermekteyiz.

e-sertifika  ücreti 249,90 TL dir.

 

Sertifikalar bana ne kazandırır?

“Aslolan bilgidir. Bilgiyi ispatlayan ise belgedir.” Günümüzde bir çok kurum yada kuruluş  işe alım öncesinde sertifika talebinde bulunur. Sertifikalar sizin o konuda bilgili olduğunuzu gösteren önemli resmi belgelerden biridir. Almış olduğunuz eğitime ait bilginizin yetkinliğini ispatlar niteliktedir. Kariyerinize ve hayatınıza artı değer katmak için bilginizin gücünden, özgeçmişinizi güçlendirmek için belgenizin gücünden faydalanmanız gerekir.

Sınav nasıl yapılıyor?

Online eğitimler kapsamında başarınızı ölçmek amacıyla ortalama 10 sorudan oluşan çoktan seçmeli sorulardan oluşan çevrimiçi bir sınav yapılacaktır. Eğitim sonunda yapılan sınavdan en az %50 başarı almanız halinde, kişiye özel KAYITLI DİJİTAL SERTİFİKA anında üretilecektir.  

Sertifikaların geçerliliği nasıldır?

Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları AKADEMAS işbirliği ile hazırlanmıştır. AKADEMAS profesör düzeyinde çeşitli akademisyenlerin eğitsel destekleriyle kendini kendini geliştiren bir işletmedir.  Yurtdışı ofislerden (İngiltere, Kıbrıs) alınan özel örgün eğitimler ise Europass sertifika ekleri ile birlikle uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Europass nedir?

Yeterliliklerin aday ülkeler dâhil AB’de açıkça ve kolayca anlaşılmasını sağlamak ve bu sayede mezunların ve öğrencilerin istihdamını ve hareketliliğini arttırmak amacıyla Avrupa Parlamentosunun ve Konseyin yeterlilikler için tek bir saydamlık çerçevesi konusundaki 15 Aralık 2004 tarihli 2241/2004/EC sayılı Kararı ile EUROPASS (Avrupa Pasaportu) oluşturulmuştur. Europass dokümanları, Avrupa Birliği düzeyinde bir eğitim programına girmek isteyen veya iş arayan Avrupa vatandaşlarının gönüllü kullanımına açık ve sahip oldukları niteliklerini ve yeterliliklerini daha iyi göstermelerinde yardımcı olmak amaçlı yetkinlik ve yeterliliklerde şeffaflığı sağlayan bir dokümanlar klasörüdür.

Europass beş belgeden oluşur:

  • Kendinizin doldurabileceğiniz iki belge (Europass öz geçmiş (CV) ve Europass Dil Pasaportu);
  • Yetkili kurumlar tarafından doldurulan ve verilen diğer üç belge (Europass Sertifika Eki, Europass Diploma Eki ve Europass Hareketlilik).

Daha fazla bilgiye europass merkezinden ulaşabilirsiniz. ⇒Europass 

“İnsan eğitimle doğmaz; ama eğitimle yaşar.”

 

Cervantes

geotrust