Sistem nasıl çalışıyor?

Başvuru formunu doldurun ve ekibimiz sizinle hemen iletişime geçsin.

Kurumunuzla anlaşma yapıldıktan sonra sisteme dahil edilirsiniz ve talebiniz kadar ücretsiz eğitim kodu tarafınıza sağlanır.

Çalışanlarınız, onlara ilettiğiniz kodlarla sistemimizde ki onlarca eğitimden ücretsiz faydalanır.

AKADEMAS’ın Avantajları Nelerdir?

AKADEMAS, eğitim tasarruflarınızı yönetmek ve mutlu çalışanlar oluşturmak için harika bir seçenektir. Programımıza katılarak çalışanlarınızın iş verimini arttırabilir, kurum sadakatini güçlendirebilir ve çalışanlarınızın daha bilgili bireyler olmalarını sağlayarak eğitim masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Sistem sayesinde çalışanlarınız AKADEMAS online eğitim sistemine ücretsiz giriş imkanı elde eder. Araştırmalara göre; kariyeri için eğitim araştırmaları yapan çalışanları destekleyen işletmelerin iş performanslarında artış olduğu bilinen bir gerçektir.

Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim Kültür Örgütü (UNESCO) ‘ne göre AB üye ülkeleri, çalışan bireylere ayda en az 6 saat eğitim içerikli bir faaliyet de bulunmayı öneriyor. Eğitim faaliyetleri zihni ve vücut sağlığını korur.

Maliyeti Nedir?

50 ve üzeri çalışanı olan bir işletme iseniz çalışan sayınızı belgelemeniz halinde online eğitimleri ve Dijital sertifikaları kurumunuza ve doğal olarak çalışanlarınıza ücretsiz olarak sunuyoruz.

50 ve altı çalışanı olan bir işletme iseniz üzülmeyin. Elbette size özel indirimler mutlaka sağlanacaktır. İletişimde olmamız yeterlidir.

AKADEMAS kurumunuz çalışanlarına ücretsiz sertifikalı eğitim imkanı sunar. AKADEMAS ile çalışanlarınız onlarca online eğitime ücretsiz erişebilir. Her ay eğitimlerimizin sayısı 1 ile 2 adet kadar artar.Her adımda profesyonel destek sunuyoruz. Müşteri Destek Hattımızı çalışma saatlerinde sizin için hazır bulunduruyoruz. İnsan Kaynakları ya da Finans departmanınıza hiç bir ek iş yükü oluşturmuyoruz.

Ücretsiz sisteme başvurmak için aşağıdaki formu doldurunuz, yalnızca ilgili birim yöneticilerinin başvuruları dikkate alınacaktır ! 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

[order-pay]

[order-pay]